Een selectie van onze medewerkers

Jan Broeken

Jan Broeken

Directeur

sales@it-workz.nl
Pieter Klijs

Pieter Klijs

Sales- & Kwaliteit manager

p.klijs@it-workz.nl
Henk Voermans

Henk Voermans

Marketing- & Innovatie manager

h.voermans@it-workz.nl
Cees Siemons

Cees Siemons

Customer Care manager

c.siemons@it-workz.nl
Laldjiet Soochit

Laldjiet Soochit

Service Delivery manager

l.soochit@it-workz.nl
Anne Steverink

Anne Steverink

Accountmanager

a.steverink@it-workz.nl
Stefan Collet

Stefan Collet

Accountmanager New Business

s.collet@it-workz.nl
Marc Mouwen

Marc Mouwen

Accountmanager

m.mouwen@it-workz.nl
Tim Wassink

Tim Wassink

Coördinator projectbureau

t.wassink@it-workz.nl
Jules Cuijpers

Jules Cuijpers

Projectleider

j.cuijpers@it-workz.nl
Hans Norbart

Hans Norbart

Coördinator Architectuur

h.norbart@it-workz.nl
Johan Meivogel

Johan Meivogel

Coördinator Technisch Beheer

j.meivogel@it-workz.nl
Sabrina Panis-Finkelnberg

Sabrina Panis-Finkelnberg

Coördinator Informatisering

s.panis@it-workz.nl
Hans Boonman

Hans Boonman

Coördinator Servicedesk

h.boonman@it-workz.nl
Korneel Zijlmans

Korneel Zijlmans

Coördinator Techniek

k.zijlmans@it-workz.nl
Nico Groeneveld

Nico Groeneveld

Coördinator Technisch Applicatiebeheer

n.groeneveld@it-workz.nl
Dim Schuurmans

Dim Schuurmans

Servicemanager

d.schuurmans@it-workz.nl
Gerben Vink

Gerben Vink

Consultant Innovatie

g.vink@it-workz.nl
Pascal Timmermans

Pascal Timmermans

Consultant Innovatie

p.timmermans@it-workz.nl
Aukje Meens

Aukje Meens

Consultant Innovatie

a.meens@it-workz.nl
Erik Woning

Erik Woning

Consultant Innovatie

e.woning@it-workz.nl
Onno Sidler

Onno Sidler

Consultant Innovatie

o.sidler@it-workz.nl
Cindy Meijaard

Cindy Meijaard

Consultant innovatie

c.meijaard@it-workz.nl
Anita Dingemans

Anita Dingemans

HR Businessmanager

a.dingemans@it-workz.nl
Anja Siemons

Anja Siemons

HR medewerker

a.siemons@it-workz.nl